Partneri

 
Hempz® Hot & Hold Set

Hempz® Hot & Hold Set

51.93 €Komplektā ietilpst:

  • Hempz Naturals™ Ultra Dark Tan Maximizer - solārija krēms (300ml);

  • Hempz® After Sun Cooling Gel & Body Hydrator - ķermeņa gels (250ml).

Raksturojums: Produktu sastāvs bagātināts ar 100% tīru un dabīgu kaņepju sēklu eļļu. Nesatur parabēnus, glutēnu, THC (tetrahidrokanabinola) narkotikas. 100% organiski produkti.

Izsmidzināmā želeja ķermenim, kas atvēsina un mitrina ķermeni pēc sauļošanās. Viegla un atsvaidzinoša formula, kas palīdz nomierināt, dziedēt, mitrināt un atjaunot zaudēto mitruma līmeni ādā pēc uzturēšanās saulē. Alvejas, grantābolu un akācijas ekstraktu maisījums, padara ādu patīkamu un nomierinātu.

Lietošana: pēc uzturēšanās saulē, uzklāt uz ādas, lai to mitrinātu un atvēsinātu.

Solārija krēms ir ideāls produkts, lai radītu tumšu , dabiska izskata iedegumu. Augiem piesātinātā formula, bagātiknāta ar 100% tīru un dabīgu kaņepju sēklu sēklu eļļu, ādu barojošiem ekstraktiem un antioksidantiem. Īpaši tumšais iedeguma pastiprinātājs mitrina un kopj ādu, sniedzot ārkārtīgi tumša iedeguma rezultātu, ko veido 93% dabīgas izcelsmes sastāvdaļas.

Lietošana: uzklāt uz ķermeņa pirms sauļošanās.

*Ārīgai lietošanai. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.