Partneri

 
Papaya Don’t Preach™ Dark Tanning Black Bronzer

Papaya Don’t Preach™ Dark Tanning Black Bronzer

4.25 €

Tilpums (ml): 15

 

Tilpumi:

15 ml
250 ml

  Tilpumi:


Bez parabēniem, glutēna, 100% organisks

Produkta tips: Tumšais bronzeris ar papaijas ekstraktu

Raksturojums: Tumšais bronzeris Papaya don’t Preach!™ sastāv no 93% dabīgu sastāvdaļu, kā arī ir bagātināts ar papaijas ekstraktu. Tumšā bronzera formula rada tumšu un piesātinātu ādas toni, kamēr dabīgie ādas kondicionētāji ar papaijas ekstraktu baro un nomierina ādu, iedeguma ilgnoturībai un skaistumam.

Mērķauditorija: Vīrieši un sievietes, kas apzinās ekonomisku, bet uz vērtībām balstītu produktu, kam pievienoti iedeguma pastiprinātāji un DHA (pigments, ko iegūst no cukurniedru cukura) bronzeri.

Īpašības & Ieguvumi:

  • Dabīgā iedeguma veidošanās sistēma ar EcoBronze™ tehnoloģiju īpaši stimulē ādu, sauļošanās procesa laikā, tumšākam, piesātinātākam un dabīgākam iedegumam.
  • Dabīgie bronzera ekstrakti, kuru sastāvā ir DHA , padara ādu dramatiski tumšu pēc UV staru ietekmes, tumšai un ilgnoturīgai ādas krāsai.
  • Dabīgie augu antioksidanti aizsargā ādu no negatīvas apkārtējās vides ietekmes un veicina jauneklīgāku, un veselīgāku ādas izskatu.
  • Papaijas ekstrakts baro un nomierina ādu, to padarot maigu, nomierinātu un bagātīgi mitrinātu.

Smarža: Papaija

Lietošana:  Rūpīgi uzklāt uz ādas pirms sauļošanās.  Nomazgāt rokas, lai izvairītos no krāsas maiņas.

* Tikai ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Sargāt no bērniem. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa iekaisumu. Produkts neaizsargā no saules radītiem apdegumiem.

 

Tilpums: 250 ml