Partneri

 
Tatoo Chaos™ Black Sizzle Bronzer 100x

Tatoo Chaos™ Black Sizzle Bronzer 100x

5.79 €

Tilpums (ml): 15


Produkta tips: Sildošais bronzeris tetovētam ķermenim (bez parabēniem).

Raksturojums: Ir pienācis laiks izmēģināt līdz šim visneiedomājamāko bronzera losjonu ar sildošo efektu no Tattoo™ kolekcijas tetovētiem ķermeņiem! Šis ultra tumšais bronzeris ar termālajiem silikoniem veicina kņudinošo efektu ādai un rada ektrēmu un neaizmirstamu iedegumu. Tatto ColorShield™ tehnoloģija ir kombinēta ar revolucionāro Inkcredible™  mitrinošo maisījumu, kas baro tetovētu ādu, mitrina to un padara tumšu, ilgnoturīgu iedegumu.

Īpašības & Ieguvumi:

  • Spēcīgo, termālo silikonu bronzeru maisījums sevī apvieno melnos DHA (pigments, ko iegūst no cukurniedru cukura) bronzerus ar ādas stimulatoriem, kas radīs tumšu, bāgātīgu iedegumu, taču sildošais efekts garantēs tavai ādai vistumšāko iedegumu, kāds tev jebkad būs bijis.
  • Dabīgie iedeguma pastiprinātāji sagatavos tavu ādu tumšam  iedegumam.
  • Tatto ColorShield™ tehnoloģija apvieno daudzus būtiskus minerālus, alveju un aļģes, kas izcels tavu tetovējumu krāsu un dinamiku.
  • Inkcredible™  mitrinošais maisījums sajaukumā ar kokosa sviestu, saulespuķu un olīvu eļļu atjaunos un baros tetovētu ādu, kā arī veicinās bagātīgu, zeltainu iedegumu.

Smarža: Kastaņoga.

**Paredzēts lietošanai patērētājiem, kas bieži veic sauļošanos solārijā. Produkts var izraisīt dažādus ādas kairinājumus vai apsārtumus, kas var ilgstoši saglabāties.

Lietošana: Pirms lietošanas: veikt nelielu izmēģinājumu, uzklājot mazu daudzumu produkta uz neliela ādas laukuma. Pirms sauļošanās  uzklāt bronzeri uz ķermeņa. Nelietot uz sejas, kā arī cilvēkiem ar jutīgu ādu. Pēc lietošanas, nomazgāt rokas.