Partneri

 
Snooki™ Vow To Be Dark Bronzer

Snooki™ Vow To Be Dark Bronzer

6.5 €

Tilpums (ml): 15

 

Tilpumi:

15 ml
350 ml

  Tilpumi:


Tā kā tuvojas šī zīmola radītājas Nicole Polizzi kāzu diena, mēs varam svinēt viņas mīlestības svētkus kopā ar Vow To Be Dark, speciāli radītās kāzu sērijas īpašo iedeguma bronzeri. Varbūt arī tu gatavojies savai kāzu dienai? Bronzera formula rada nepārspējamu, zeltainu iedegumu, kas atspoguļosies uzņemtajās kāzu bildēs. Vieglā bronzeru struktūra, neatstās krēma krāsu uz īpašajām svētku drēbēm. Ādu nogludinošie ekstrakti un krāsu pastiprinātāji radīs neatvairāmu mirdzumu tavā īpašajā dienā un arī naktī!

  • Īpašais kāzām radītais bronzeru maisījums ar DHA bronzeriem sagatavos tevi burvīgajai kāzu bildei ar zeltainu ādas iedegumu, kas turpinās attīstīties vēl 8 stundas un beigsies tikai pēc 7 dienām!
  • Bronzeru maisījums apvieno sevī kafijas un zaļās tējas ekstraktus;
  • Iedeguma pastiprinātāji pasargās tavu ādu no iedeguma balēšanas un paildzinās tava iedeguma darbību;
  • Lai tava āda tavā īpašajā dienā sajūt bronzera mitrinošos ektraktus, kas atstās patīkamu un valdzinošu sajūtu tavai ādai;
  • Kāzu smaržu buķetei jābūt nevainojamai tavā lielajā dienā - sajūti bronzera magnolijas, rozā rozes un frēziju sajaukumu, kā arī saldā apelsīna, persiku un saulē briedināto vasaras ogu smaržu.

Lietošana: uzklāt uz ķermeņa pirms sauļošanās. Nomazgāt rokas, lai izvairītos no krāsas maiņas.

Brīdinājums: ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Sargāt no bērniem. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem.  Nesatur parabēnus.

Produkts pieejams arī 350 ml tilpumos.