Partneri

 
Snooki™ Ultra Dark 70X Black Bronzer With Skin Firming & Toning

Snooki™ Ultra Dark 70X Black Bronzer With Skin Firming & Toning

10.53 €

Tilpums (ml): 15


Raksturojums: Tas prasa īpašu attieksmi un stilu, ja tu izvēlies lietot Snooki’s Ultra Dark 70X Black Bronzer. Solārija krēms ir domāts tiem, kas vēlas vairāk! Piesātinātie un spēcīgie bronzeri nodrošina tumša un dramatiska iedeguma efektu, kamēr uzlabotie ādas formētāji liek ādai izskatīties tonizētai. Bagātināts ar vitamīniem un ādu kondicionējošām vielām, krēms liks ādai izskatīties un justies apbrīnojami maigai, gludai un gatavai ballītei!

Īpašības & Ieguvumi:

  • 70X tumšā bronzera maisījums no melnā valrieksta, hennas un DHA( pigments, ko iegūst no cukurniedru cukura) veicinās iedeguma rašanos, pēc UV staru iedarbības, tumšākajam un piesātinātākajam iedegumam, kādu iespējams iegūt.
  • HyperDark™ iedeguma tehnoloģija nekavējoties sagatavo ādu piesātinātākam zelta tonim.
  • Krēms, kas bagātināts ar vitamīniem, nodrošina ādas kondicionēšanu un palīdz ādai cīnīties pret apkārtējās vides ietekmi, vēl starojošākam un veselīgākam izskatam.
  • Uzlabotā ādu tonizējošā formula palīdz izlīdzināt un uzlabot ādas tekstūru.
  • SoftChic™ ādas mitrinātāji ar kokosriekstu un saldās mandeles eļļu mitrina ādu, tai kļūstot zīdaini maigai un skaistai.
  • Nesatur parabēnus.

Lietošana: Uzklāt uz visa ķermeņa pirms sauļošanās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas, lai izvairītos no krāsas maiņas.

*ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Sargāt no bērniem. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Produkts neaizsargā no saules radītiem apdegumiem.