Partneri

 
Face It™ Dark Tanning Facial Bronzer

Face It™ Dark Tanning Facial Bronzer

2.77 €

Tilpums (ml): 15Sejas bronzeris.

Revolucionāri tumšais sejas iedeguma bronzeris radīts, lai iegūtu starojoši zeltainu ādas krāsu. Unikāls koenzīma Q10 maisījums ar tam pievienotiem vitamīniem A, C un E, kas cīnās ar grumbiņām, smalkajām līnijām uz tavas sejas ādas, vienlaikus iegūstot jauneklīgu izskatu. Bez parabēniem.

Mērķauditorija: Sauļošanās cienītāji – vīrieši un sievietes – kas vēlas augstākā līmeņa iedeguma tehnoloģijas, īpaši radītas sejas ādai, kas bagātinātas ar ādu nostiprinošām priekšrocībām un starojošiem bronzeriem lieliskam sauļošanās procesam un negaidītam rezultātam.

Īpašības & Ieguvumi:

  • Tumša iedeguma bronzeru maisījums, kas apvienots ar spēcīgiem iedeguma pastiprinātājiem, ļauj tavai ādas krāsai attīstīties pat pēc sauļošanās procesa;
  • Koenzīms Q10 – darbojas kā brīvo radikāļu aizvācējs, lai palīdzētu uzturēt veselīgas ādas šūnas un nodrošina antioksidantu un pretnovecošanās priekšrocības;
  • Revolucionārais ādas nostiprināšanas komplekss nodrošina tavu sejas ādu vēl nostieptāku un gludāku;
  • Uzturvielām bagātie vitamīni A, C, E un provitamīns B5 dziedē un veicina ādas atjaunošanos;
  • Saldā mandeļu eļļa ar savām ādu mīkstinošām priekšrocībām pasargā to, vienlaikus mitrinot, pabarojot un nogludinot;
  • Alvejas ekstrakts ļauj tavai ādai elpot, nomierina un atjauno dabīgo mitruma līmeni ādā, kā arī veic dziedēšanas un nogludināšanas priekšrocības.

Smarža: Kapri sala

Lietošana: Uzklāt uz sejas pirms sauļošanās. 

*Ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem.