Partneri

 
Escada Agua Del Sol™ Body Lotion - ķermeņa losjons

Escada Agua Del Sol™ Body Lotion - ķermeņa losjons

26 €

Tilpums (ml): 150


Saules siltais pieskāriens ādai aicina atslābināties un bez steigas izbaudīt pasauli ap sevi – putnu dziesmas, žilbinošo gaismu un krāšņās, skaistās izplaukušās puķes. Jaunās ESCADA smaržas Agua Del Sol uzvedina uz šīm svētlaimīgajām vasarīgajām sajūtām – gluži kā smaržīga biļete, kas ļauj atgriezties pie atmiņām par saulainajiem dzīves priekiem.


Agua Del Sol ir jau divdesmit ceturtais no ESCADA tik populārajiem vasaras ekskluzīvā izlaiduma aromātiem, kas ir kļuvuši īstas kolekcionēšanas vērti un ko gadu pēc gada ar nepacietību gaida zīmolam uzticamie pircēji. Šajās smaržās pa īstam atklājas vissaulainākā gadalaika aura – tieši šis vasarīgums, no kura staro prieks un smaržu lietotāju pārņemoša laimes izjūta, ESCADA vasaras aromātus ir padarījis ievērojamus jau kopš 1993. gada.

Aromāts

ESCADA Agua del Sol siltā un možā smarža ar augļu deserta notīm aicina tevi izbaudīt saulainos dzīves priekus. Aromāts vilina ar spirdzinošā Āzijas bumbieru deserta un vēsā aveņu sorbeta augļu notīm, virs tām paceļoties Itālijas citrusaugļu miziņu smaržai un uzmundrinošo rozā piparu vēsmai.

To visu vēl kārdinošāku padara zeltaini samtainas krēmīgās aprikožu nektāra notis, ko aromāta sirdī līdzsvaro maigu rožlapiņu dvesma, piešķirot gardajam augļu kokteilim elegantu sievišķību.

No pamatnotīm plūst silta juteklība, kas raksturīga nomierinošajam tonkas pupiņu, sandalkoka un baltā muskusa krēma maisījumam. Apvienojumā ar aprikožu nektāru šis akords rada iesauļotas un mirdzošas ādas ilūziju.