Partneri

 
Escada Turquoise Summer™ EDT smaržas

Escada Turquoise Summer™ EDT smaržas

78 €

Tilpums (ml): 100


Atbrīvojiet savu garu ar jauno, valdzinošo ESCADA Turquoise Summer!

Vasara saistās ar brīvību. Maigs vējš matos, silta saule silda ādu. Šo apgaroto sajūtu iespējams iegūt, kaut uz īsu mirkli izbēgot no ikdienas rutīnas. ESCADA Turquoise Summer, 2015.gada vasaras ekskluzīvais aromāts, atsauc atmiņā brīvības sajūtas, kad viss ir iespējams.

Intensīvi sulīgs, jaudīgs un mazliet rotaļīgs vasaras aromāts; tajā sajūtamas zemeņu, aveņu un upeņu notis, ko papildina vēl jutekliskākas krēmīgās vaniļas un sandalkoka notis. ESCADA Turquoise Summer iedrošina izmēģināt ko jaunu un patiesi atbrīvot garu. 

ESCADA vasaras eksluzīvo aromātu ražošanu uzsāka 1993.gadā.  Turquoise Summer ir pēc kārtas 23. ESCADA vasaras smaržas, un tās patiešām ir notvērušas sezonas garu, ar ko ESCADA vasaras aromāti ir arī plaši pazīstami.


Aromāts

Escada Turquoise Summer ir rotaļīgs savvaļas sarkano augļu sorbets - aromāts, kas atvērs vārtus vasarai.

Ēdamu augļu garšu sajūta ar Tutti Frutti notīm ir pastiprinātas ar priecīgu ogu – zemeņu kokteili apvienojumā ar sulīgu aveņu un skābenu upeņu aromātu. Šī kombinācija aicina atcerēties atsvaidzinošā sorbeta garšu.

Sirds notīs  sarkanie augļi dod ceļu sulīgām persiku notīm, kas ir lieliski papildinātas ar svaigu vijolīšu un apelsīna ziedu smaržu.

Intensīvā augļu garša ir izlīdzināta ar jutekliskajām bāzes notīm, kurās sajaucas relaksējošs krēmīgās vaniļas un sandalkoka aromātu maisījums.