Partneri

 
True Love & Sparkles™ Dark Bronzer

True Love & Sparkles™ Dark Bronzer

4.09 €

Tilpums (ml): 15

 

Tilpumi:

15 ml
350 ml

  Tilpumi:


Raksturojums: Piesātināti tumšs bronzeris, kura sastāvā ir zīdaini maigi silikoni, kas nodrošina bagātīgu mitrināšanu, un IllumiLast™ iedeguma noturības pastiprinātāji, žilbinoši tumšam un noturīgam ādas tonim. Bez parabēniem.

Īpašības & Ieguvumi:

  • Dabīgais, svītras neradošais, bronzeris ļauj ādai iegūt vēl tumšāku toni pēc UV staru iedarbības, piesātinātākam, tumšākam, ilgnoturīgam un veselīgam iedegumam.
  • Tumšais sauļošanās komplekss ir radīts, lai stimulētu melanīna rašanos piesātinātākam, tumšākam un dabīga izskata iedegumam.
  • Infatuation Hydration™ ar saldo mandeļu eļļu un sausserža ekstrakts palīdz kondicionēt un barot ādu, veselīgākam tās izskatam.
  • IllumiLast™ iedeguma noturības pastiprinātāji savienojumā ar muskatmeloni, kafijas pupiņu ekstraktu un tirozīnu palīdz novērst krāsas izbalēšanu un pagarina iedeguma noturību.
  • Uzlabotais silikonu maisījums satur inovatīvus ādas kondicionierus, bagātīgi mitrinot ādu, atstājot to neticami gludu, maigu un zīdainu.

Lietošana: Uzklāt uz visa ķermeņa pirms sauļošanās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas, lai izvairītos no krāsas maiņas.

*Ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem.

 

Tilpums: 350 ml