Partneri

 
Sweet & Sexy™ Secret Reserve 50x Black Bronzer

Sweet & Sexy™ Secret Reserve 50x Black Bronzer

76.84 €

Tilpums (ml): 300


Produkta tips: Bronzeris.

Raksturojums: Rozā krāsai ir jauns noslēpums! Sweet & Sexy™ Secret Reserve formulām piemīt mirdzošas un starojošas, ar krāsām bagātīgi piepildītas īpašības, kas ieviesīs jautrību tavā dzīvē! Šis īpaši tumšais 50x melnais bronzeris ar mirdzošajiem BabyDoll™ Bronzeriem un Tantalize™ tumša iedeguma tehnoloģiju apskaus tavu ādu ar tumšu, bagātīgi zeltainu krāsu. Bronzeris parūpēsies par tavas ādas tonizēšanu un nogludināšanu, kā arī noskūpstīs tavu ādu ar saldeni mitrinošu ziedu ekstraktu maisījumu un maigi, glāstoši pieskarsies tavai ādai.

Īpašības & Ieguvumi:

  • Īpaši tumšais bronzeris ar dimanta putekļiem nodrošina tumšāku, piesātinātāku dabīga izskata ādas toni, kas kļūst aizvien piesātinātāks tupmāko 12 stundu laikā pēc krēma lietošanas un saskarsmes ar UV stariem. Efekjts ilgs līdz pat 8 dienas.
  • Tantalaiza™ tumša iedeguma tehnoloģija veicina tumša iedeguma rezultātu.
  • Secret Reserve Fountain ar Jaunības formulu un Ābolu cilmes šūnām palīdz atjaunot ādas šūnas, uzlbojot ādas elastību un samazinot krunciņas.
  • Ādu nostiprinošais maisījums no kofeīna, cukurniedru un kafijas ekstraktiem palīdzēs ādai izskatīties tonizētai un jauneklīgākai.
  • Saldās rozes, gardēnijas un pasifloras ziedu ekstrakti kondicionēs un mitrinās ādu, rezultātā tā būs gluda un maiga.
  • Nesatur parabēnus.

Lietošana: Uzklāt uz visa ķermeņa pirms sauļošanās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas, lai izvairītos no krāsas maiņas.

*Ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem. Nesatur parabēnus, glutēnu un THC (tetrahidrokanabinola) narkotikas.