Partneri

 
Sweet & Sexy™ Dark Tan Bronzer 25xoxo

Sweet & Sexy™ Dark Tan Bronzer 25xoxo

7.38 €

Tilpums (ml): 15

 

Tilpumi:

15 ml
300 ml

  Tilpumi:Produkta tips: Dabīgs bronzeris 25 xoxo

Raksturojums: Koķetais tantalaiza tumšā iedeguma komplekss, dabīgie bronzeri un ādu nostiprinošie ekstrakti apgādā ādu ar jauna līmeņa krāšņu bronzas krāsu un vēl vairāk ietonētu izskatu. Vienlaikus saldais mitrināšanas maisījums padarīs tavu ādu debešķīgi mīkstu un gludu.

Mērķauditorija: Saldi & Seksīgi patērētāji, kas ievērojami rūpējas, lai ādai sniegtu visu labāko – produkta augstvērtīgās sastāvdaļas un priekšrocības īpaši grūti iesauļojamās vietās.

Īpašības & Ieguvumi:

  • Dabīgie bronzeri pastiprina ādas dabīgo iedeguma līmeni un iedarbojas uz ādu arī pēc sauļošanās solārijā, lai sasniegtu mirdzoši dziļu toni;
  • Tantalaiza Tumšā Iedeguma Komplekss palīdz stimulēt melanīna sintēzes dziļāku iedeguma efektu īsākā laika periodā;
  • Vilinošs ādu nostiprinošs maisījums, kas sastāv no kofeīna, cukurniedru un kafijas ekstraktiem. Tie lieliski uzmundrina un kondicionē ādu, padarot to pavedinoši samtainu. Āda izskatās labāk ietonēta, seksīgāka un vilinoši jauneklīgāka;
  • Saldās rozes, gardēnijas un pasifloras ekstrakti lieliski ļauj ādai elpot, baro un mitrina, atstājot to juteklīgi maigu un zīdaini gludu;
  • Produktam pievienotie vitamīni A, C un E, saldās mandeles eļļa un alvejas ekstrakti ir lieliski ādas kondicionieri, kas nodrošina ādas barošanu un sniedz nomierinošas priekšrocības. Tie palīdz samazināt smalkās līnijas un grumbiņas uz tavas sejas ādas, kā arī atjauno un aizsargā to.

Lietošana: Uzklāt uz visa ķermeņa pirms sauļošanās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas, lai izvairītos no ādas krāsas maiņas.

* Ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Sargāt no bērniem. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem. Nesatur parabēnus, glutēnu un THC (tetrahidrokanabinola) narkotikas. 

Produkts pieejams arī 300 ml tilpumos: