Partneri

 
Sweet & Sexy™ Secret Reserve Diamond Black Bronzer

Sweet & Sexy™ Secret Reserve Diamond Black Bronzer

6.5 €

Tilpums (ml): 15

 

Tilpumi:

15 ml
300 ml

  Tilpumi:


Produkta tips: Mirdzošs bronzeris.

Raksturojums: Šis dimanta bronzeris sevī ietver spēcīgo tumšo bronzeri ar dimanta putekļiem un Tantalaiza™ tumša iedeguma tehnoloģiju tumšākai un vēl valdzinošākai krāsai. Bronzera ādu kopjošās sastāvdaļas tonizē, padara ādu jauneklīgāku. Sastāvā esošie ziedu ekstrakti ādu mitrinās un piešķirs burvīgu maigumu.

Īpašības & Ieguvumi:

  • Īpaši tumšais bronzeris ar dimanta putekļiem nodrošina tumšāku, piesātinātāku dabīga izskata ādas toni, kas kļūst aizvien piesātinātāks tupmāko 12 stundu laikā pēc krēma lietošanas un saskarsmes ar UV stariem. Efekjts ilgs līdz pat 8 dienas.
  • Tantalaiza™ tumša iedeguma tehnoloģija veicina tumša iedeguma rezultātu.
  • Secret Reserve Fountain ar Jaunības formulu un Ābolu cilmes šūnām palīdz atjaunot ādas šūnas, uzlbojot ādas elastību un samazinot krunciņas.
  • Ādu nostiprinošais maisījums no kofeīna, cukurniedru un kafijas ekstraktiem palīdzēs ādai izskatīties tonizētai un jauneklīgākai.
  • Saldās rozes, gardēnijas un pasifloras ziedu ekstrakti kondicionēs un mitrinās ādu, rezultātā tā būs gluda un maiga.
  • Nesatur parabēnus.

Lietošana: Uzklāt uz visa ķermeņa pirms sauļošanās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas, lai izvairītos no krāsas maiņas.

*Ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem. Nesatur parabēnus, glutēnu un THC (tetrahidrokanabinola) narkotikas. 

Pieejams arī 300 ml tilpumos.