Partneri

 
Sweet & Sexy Miracle™ 40X Black Bronzer

Sweet & Sexy Miracle™ 40X Black Bronzer

5.79 €

Tilpums (ml): 15

 

Tilpumi:

15 ml
300 ml

  Tilpumi:


Produkta tips: Bronzeris, ar pretnovecošanās, ādu nostiprinošām un mitrinošām sastāvdaļām.

Raksturojums: Sajūti to, baudi sauļošanos ar to, notici tam! Sweet & Sexy Miracle™ 40x BlackBronzer ar Brīnumaino krāsu kompleksu™ veicina perfekti dziļu, tumšu, neordināru krāsas pārklājumu. Šis nelielais brīnuma radītājs ar ādas prenovecošanās un ādas nostiprinošo tehnoloģiju palīdz mitrināt un nogludināt ādu vēl jauneklīgākam, tonizētākam un pievilcīgākam izskatam, kas apburs visus! Redzēt nozīme ticēt šīm pārmaiņām ar Sexy silikona serumu, kas atstās ādai sajūtu, ka tā ir mīksta, gluda un pieskaroties - pārteidzoši zīdaina.

Pietiekami salda...Pietiekami seksīga... Pietiekama Tu!

Mērķauditorija: Saldi & Seksīgi patērētāji, kas ievērojami rūpējas, lai ādai sniegtu visu labāko – produkta augstvērtīgās sastāvdaļas un priekšrocības īpaši grūti iesauļojamās vietās.


Īpašības & Ieguvumi:

  • Sweet & Sexy Miracle™ 40x BlackBronzer ar Brīnumaino krāsu kompleksu™ sagatavo ādu vienmērīgai krāsai, kas pastiprina ādas iedegumu pēc sauļošanās.
  • Ādas pretnovecošanās upeņu eļļa, bagātīgā Omega 3 un Omega 6 taukskābes savienojumā ar labākajiem vitamīniem un kofeīna maisījumu, veicina starojošu jaunības mirdzumu.
  • WonderTight™ ādu nostiprinošs maisījums ar hibiskus un zaļo kafijas pupiņu ekstraktu nogludina un aktivizē ādu, lai tā izskatītos tonizēta un gluda.
  • Sexy silikona serums ar ādu mīkstinošiem ekstraktiem atstās tavai ādai neticami mīkstu un zīdainu sajūtu.

Lietošana: Uzklāt uz visa ķermeņa pirms sauļošanās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas, lai izvairītos no ādas krāsas maiņas.

* Ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Sargāt no bērniem. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa alerģiju. Produkts neaizsargā ādu no saules radītiem apdegumiem. Nesatur parabēnus, glutēnu un THC (tetrahidrokanabinola) narkotikas. 

Produkts pieejams arī 300 ml tilpumos.