Partneri

 
Blazin' Bananas™ Hot Ultra Dark Bronzer 15X

Blazin' Bananas™ Hot Ultra Dark Bronzer 15X

27.03 €

Tilpums (ml): 235


Bez parabēniem

Produkta tips: Bronzeris ar sildošo efektu

Raksturojums: Bronzeris ar sildošo efektu un ādu nostiprinošām banānu maisījumu sastāvdaļām. Ādas stimulātori veicina kņudošu un sildošu sajūtu, kas veicina piesātināta iedeguma rašanos. Tajā paša laikā ādu nostiprinošais banāna ekstrakts un kofeīns, padara ādu maigu un tonizētu.

Mērķauditorija: Vīrieši un sievietes, kas apzinās ekonomisku, bet uz vērtībām balstītu produktu, kam pievienoti iedeguma pastiprinātāji un DHA (pigments, ko iegūst no cukurniedru cukura) bronzeri.

Īpašības & Ieguvumi:

  • ColorBurst Complex™ pastiprina ādas dabīgā melanīna veidošanos, veicinot piesātināta un dziļa iedeguma rašanos.
  • 15X tumšais bronzeru maisījums, kura sastāvā ir DHA un dabīgie bronzeri, veicina dramatisku ādas toni pēc UV staru iedarbības dziļākam, tumšākam un noturīgākam iedegumam.
  • Red-Hot ādas stimulatori veicina kņudošu un sildošu sajūtu.
  • Ādu tonizējošās banāna sastāvdaļas atjauno ādas dzīvīgumu, padarot to gludāku un tonizētu.

Smarža: Banāna

Lietošana:  Rūpīgi uzklāt uz ādas pirms sauļošanās. Nelietot uz sejas ādas, pirmajās sauļošanās reizēs un cilvēkiem ar gaišu ādas tipu. Pēc krēma uzklāšanas, nomazgāt rokas.

* Tikai ārīgai lietošanai. Izvairīties no kontakta ar acīm. Sargāt no bērniem. Neturpināt lietot, ja produkts izraisa iekaisumu. Produkts neaizsargā no saules radītiem apdegumiem.