Partneri

 
Pick Me! Pomegranate™ 20x Ultra Dark Bronzer

Pick Me! Pomegranate™ 20x Ultra Dark Bronzer

4.97 €

Tilpums (ml): 15


Bez parabēniem

Izbaudi garšīgo, tumšo toni ar Pick Me! Pomegranate 20x Bronzeriem. Dramatiski tumšās, paštonējošās daļiņas nodrošina bagātīgi dziļu ādas krāsu, bet satriecošais granātābolu kokteilis cīnās ar pretnovecošanos, kondicionē ādu, samazinot grumbiņas un smalkās līnijas tavā izskatā. Tik tumšs un jauks – tas ir super līdzeklis pēc kā tava āda ir izslāpusi.

  • Krāsu Sprādziena Komplekss – paātrina un pastiprina ādas dabisko melanīna izstrādi, liekot tavam iedegumam būt visaugstākajā līmenī;
  • 20-kārtīgs bronzeru maisījums, kas uzlabo ādas dabīgo iedeguma līmeni. Tajā sajaukti iedeguma pastiprinātāji un paštonējošās daļiņas, kas ādai sniedz tūlītēju un ilgstošu iedeguma rezultātu, jo tam pievienota izsmalcināta krāsa un tumšs bronzas mirdzums;
  • Sastāvā esošais augļu kokteilis cīnās ar ādas novecošanos, samazina smalkās līnijas un grumbas, vienlaikus padarot tavu ādu mīkstu, gludu un lieliski mitrinātu.

Lietošana: Uzklāt uz visa ķermeņa pirms sauļošanās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas, lai izvairītos no ādas krāsas maiņas.